O nas

We współczesnym świecie dobry sport i dobry biznes są ze sobą nierozerwalnie związane.

CWZS Zawisza Bydgoszcz to najwyższa półka marek sportowych w naszym kraju.

W 2017 r. zorganizowaliśmy Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej do lat 21 oraz Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce do lat 23. Przygotowanie i współpraca całego naszego zespołu pozwoliła sprostać najwyższym oczekiwaniom. Światowe federacje zaufały nam także w 2019 r. roku. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej do lat 20 oraz Drużynowe Mistrzostwa Europy Seniorów w Lekkiej Atletyce pokazały, że jesteśmy w światowej czołówce zespołów, którym powierza się przygotowanie imprez wysokiej rangi.

Biznes & Events Stadion Zawisza w oparciu o doświadczenia z branży sportowej dąży do profesjonalizacji relacji ze środowiskiem biznesowym. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczać Państwu wspomnienia i doświadczenia obsługi na najwyższym poziomie. Obiekty stają się bardziej nowoczesne i dopasowane do potrzeb, nasze doświadczenie rośnie, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Nowoczesny i wszechstronny Kompleks Sportowy, na którym położone jest Centrum Konferencyjne daje Państwu możliwość szerokiego wyboru.

Do Państwa dyspozycji oferujemy: Sale Centrum Konferencyjnego, Hotel, Restaurację, Odnowę biologiczną, Strzelnicę, Halę tenisową, Boiska z nawierzchnią naturalną, Boisko ze sztuczną nawierzchnią, Bieżnie, Siłownie, Escape Room. Wszystko w jednym miejscu, wszystko na wysokim poziomie.

OFoferta Biznes Events Rocznik

Sukcesy naszych sportowców na arenach międzynarodowych, poświęcenie oraz ciężka praca całego Związku są miarą renomy Zawiszy Bydgoszcz. Z naszymi zasobami mają Państwo szeroką gamę możliwości oraz gwarancje osiągnięcia zamierzonych celów i wyników.

 

Zapraszamy do współpracy